وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون درمان وزارت بهداشت صورت گرفت:

افتتاح سه بخش جدید در بیمارستان شهدای تجریش

بخش های ارتوپدی، مراقبت های روزانه (Day Care) و بخش جدید اورژانس بیمارستان شهدای تجریش امروز (سه شنبه) با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش وبدا، بازسازی و نوسازی بخش اورژانس بیمارستان شهدای تجریش با زیر بنای 980 متر مربع در 2 طبقه انجام شده است و در مجموع 26 تخت شامل 10 تخت بیماران حاد و 16 تخت بیماران تحت نظر به اورژانس اضافه شد.

براساس این گزارش، با اقدامات انجام شده هم اکنون این اورژانس دارای بخش های درمانی و سریع، بخش حاد، بخش تحت نظر زیر 6 ساعت و بخش تحت نظر جهت بستری موقت 6 تا 12 ساعت، به همراه تمام واحدهای اداری، مالی، رادیولوژی و آزمایشگاه است.

شایان ذکر است، مبلغ 10 میلیارد و 973 میلیون و 195هزار و 943 ریال از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بخش جدید اورژانس هزینه شده است.

گفتنی است، بازسازی و راه اندازی بخش ارتوپدی با زیر بنای 400 متر مربع نیز، از دیگر بخش هایی بود که امروز در بیمارستان شهدای تجریش افتتاح شد، بخش ارتوپدی دارای 14 تخت شامل 6 اتاق 2 تخته و 2 اتاق یک تخته است که در مجموع کل هزینه های بازسازی این بخش پنج میلیارد و 983 میلیون و 325 هزار و 384 ریال از محل درآمد اختصاصی بیمارستان اعلام شده است.

همچنین واحد مراقبت روزانه یا Day Care با زیر بنای 70 متر مربع نیز در مجاورت اتاق های عمل بیمارستان با هفت تخت راه اندازی شد، هزینه این واحد 640 میلیون ریال بوده که از محل درآمد اختصاصی پرداخت شده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٣:٤٩ / شماره خبر: ١٧٥٨١٧ / تعداد نمايش: 762

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج