وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در هفته سلامت برگزار شد:

نشست‌های آموزشی «سبک زندگی سالم با آموزه‌های طب ایرانی»

نشست‌های آموزشی با موضوع «اصول حفظ سلامتی و سبک زندگی سالم با آموزه‌های طب ایرانی»، با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و همکاری اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در سه روز از هفته سلامت سال جاری، برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این نشست ها که در روزهای دوم، سوم و چهارم از هفته سلامت با حضور 7 پزشک متخصص طب ایرانی در سرای محلات مناطق 8، 10، 12، 13، 14، 15، 19 و 20 شهرداری تهران و با همکاری گروه پزشکان دکتر سریتا برگزار شد، حدود 900 نفر از ساکنان این مناطق، با آموزه‌های طب ایرانی و مفاهیم ساده و کاربردی برای حفظ سلامتی خود، آشنا شدند.
 
همچنین در حاشیه این نشست‌ها، ضمن ارائه بروشورها و کتابچه‌های آموزشی رایگان در حوزه طب ایرانی به شرکت‌کنندگان، نمایشگاهی نیز از کتاب‌های آموزشی به چاپ رسیده با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، برپا شد.

گفتنی است، برگزاری نشست‌های آموزشی «اصول حفظ سلامتی و سبک زندگی سالم با آموزه‌های طب ایرانی»، در ادامه همکاری‌های مشترک دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، با استقبال گسترده مردم و تقاضا برای ادامه برگزاری این نشست‌ها روبه‌رو شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٦:٣١ / شماره خبر: ١٧٥٩٢٦ / تعداد نمايش: 975

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج