وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیش از ۶۳ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت نام کردند

بیش از ۶۳ هزار نفر از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش وبدا، بر اساس سامانه ثبت نام از بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، بیش از   ۶۳ هزار نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

همچنین تعداد کل دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در این جشنواره ثبت نام به عمل آورده‌اند ۲۴ هزار و ۸۹ نفر است و ۱۹۲۱ نفر از اساتید و اعضای هیات علمی تا کنون در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

بیشترین تعداد ثبت نام در این جشنواره قرآنی برای کارمندان دانشگاه‌های علوم پزشکی است که با ثبت نام تعداد ۳۷ هزار ۵۰۵ نفر در سامانه ثبت نام بیشترین درصد شرکت در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را به خود اختصاص داده است.

بر اساس اعلام مرکز قرآن وعترت وزارت بهداشت، مهلت ارسال آثار مرتبط با رشته‌های غیرحضوری بخش آوایی (شامل رشته‌های ترجمه خوانی، اذان، دعا و مناجات خوانی، همخوانی، تواشیح، آیین سخنوری حداکثر تا ۱۵ تیرماه سال جاری و سایر رشته‌های غیر حضوری مرتبط با بخش‌های ادبی، پژوهشی، فناوری و هنری حداکثر تا اول مرداد ماه سال جاری است.

لازم به توضیح است؛ جمع آوری آثار بخش‌های غیرحضوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، تا اواخر تیرماه امسال اعلام شده است.

گفتنی است؛ بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان علوم پزشکی در ۹ رشته احادیث اهل البیت، مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ موضوعی قرآن کریم، ترجمه و تفسیر قرآن کریم، پرسمان قرآنی، سبک زندگی قرآنی، سیره معصومین اهل بیت(ع)، احکام و همچنین حفظ سوره واقعه برگزار می‌شود./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٢:٢٦ / شماره خبر: ١٧٦٩٣٩ / تعداد نمايش: 980

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج