وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

توزیع رایگان کتاب‌های قرآن و سلامت در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

 ۱۰ کتاب مرتبط با قرآن و سلامت که از سوی دانشگاه‌های مختلف علوم پزشکی کشور تهیه شده است در طول زمان برگزاری نمایشگاه قرآن در اختیار بازدیدکنندگان بخش دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار می‌‎گیرد.


به گزارش وبدا به نقل از ایکنا، ۱۰ نوع کتاب با موضوعات علمی، مشاوره پزشکی، قرآنی و طب ایرانی در غرفه دانشگاه‌های علوم پزشکی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در میان بازدیدکنندگان به صورت رایگان توزیع می‌شود.


هدف از توزیع این کتاب‌ها با محوریت قرآن و سلامت، ارتقای سطح دانش مردم از موضوعات قرآن و سلامت وآگاهی بخشی بازدیدکنندگان از دستاورد‌های علمی و پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است.


از میان این ۱۰ جلد کتاب ارائه شده به نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در غرفه دانشگاه‌های علوم پزشکی، ۶ کتاب سه فرشته سفید پوش، ارمغان پرواز‌های سیاه، اتاق عمل، ازدواج مثبت هیجده، دانستی‌های ازدواج سالم و کتاب راهنمای خود مراقبتی جوانان از سوی دانشگاه علوم پزشکی ارتش منتشر شده است.


همچنین کتاب بهداشت و ایمنی مساجد و اماکن مذهبی از دانشگاه علوم پزشکی یزد، کتاب احکام پزشکی از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و دو کتاب موسیقی در اسلام و طب و کتاب اثرات گیاهان دارویی بر آرامش از منظر اسلام و پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است که در طول نمایشگاه بین‌المللی قرآن در اختیار بازدیدکنندگان از بخش دانشگاه‌های علوم پزشکی این نمایشگاه قرار می‌گیرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧ - ٠٩:٢٦ / شماره خبر: ١٧٧١٨٣ / تعداد نمايش: 541

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج