وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اهدای جایزه به بهترین فیلم عاری از دخانیات در سومین جشنواره فیلم سلامت

 
جایـزه ویـژه دبـیـر سومین جشنـواره فیلم سلامت برای فیلم «عاری از دخانیات»، امسال به بهترین فیلم با این رویکرد اهدا خواهد شد.
 
به گزارش وبدا به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، این تصمیم از سوی دبیر جشنواره فیلم سلامت و با توجه به اثرگذاری اجتماعی رسانه سینما و لزوم فرهنگسازی در زمینه مبارزه با دخانیات اتخاذ شده است.
بر این اساس، امسال در سومین جشنواره فیلم سلامت در بخش فیلم‌های بلند سینمایی علاوه بر سه جایزه اصلی و جایزه ویژه هیأت داوران، جایزه ویژه دبیر به فیلم عاری از دخانیات اهدا خواهد شد.
برپایه این گزارش، فراخوان، تمامی آثار مرتبط با تامین، حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی (نظیر پیشگیری و درمان انواع بیماری‌های واگیر و غیر واگیر و بیماریهای خاص، ترویج تغذیه سالم، تحرک فیزیکی، دوری از دخانیات، دوری از مواد مخدر و محرک، دوری از الکل، زندگی عاری از خشونت و آسیب‌ها به ویژه حوادث ترافیکی، سلامت روان، مهارت‌های زندگی و خودمراقبتی، ترویج فرهنگ صحیح مصرف دارو، نقش مردم و ارایه دهندگان خدمات بهداشتی در تأمین، حفظ و ارتقای سلامت، طرح تحول سلامت، سلامت و ایمنی غذا، سلامت و ایمنی محیط زیست، پیوند اعضاء، اهداء خون، ایدز) می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
 
گفتنی است  باحکم دکتر سیدمحمدهادی ایازی رییس سومین جشنواره فیلم سلامت،  دکتر محمد کیاسالار به عنوان دبیراین جشنواره انتخاب شده است./230/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧ - ١١:٣٢ / شماره خبر: ١٧٧١٩٢ / تعداد نمايش: 622

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج