وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون پرستاري وزارت بهداشت در سومين پودمان مديريت پرستاري بحران كشور خبر داد:

برگزاری نخستین دوره آموزش مدیریت پرستاری بحران

معاون پرستاري وزارت بهداشت در سومين پودمان مديريت پرستاري بحران كشور، گفت: از بين پرستاراني كه موفق به گذراندن سومين پودمان مديريت پرستاري بحران شوند، تعداد معدودي از ممتازين براي كسب آمادگي بيشتر به كشورهاي موفق در حوزه مديريت بحران اعزام مي شوند.
 
به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی در سومین پودمان آموزشی مدیریت پرستاری بحران با ابراز رضایت از برگزاری نخستین دوره آموزش مدیریت پرستاری بحران، اظهار داشت: این دوره در سه پودمان با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشي برگزار شد که خوشبختانه ضمن موفق بودن این دوره، اهداف و انتظارات ما را نیز، برآورده ساخت.
 
وی تصریح کرد: معاونت پرستاری با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشي و سازمان اورژانس كشور، تیم پرستاری بحران متشکل از 100 نفر از پرستاران واجد شرایط شاغل در دانشگاه های علوم پزشکی کشور کرده است. مقرر است در پایان این دوره و با تشخیص اساتید آن، تعدادی از این پرستاران به یکی از کشورهای موفق در این حوزه برای گذراندن دوره های آموزشی اعزام شوند.
 
معاون پرستاری وزارت بهداشت همچنین با اشاره به اینکه بعد از اتمام این دوره آموزشی، به افراد معرفی شده گواهی ارائه می شود، افزود: این افراد موظف هستند در شهر و استان خود به ۲۰ نفر از پرستاران واجد شرايط آموزش دهند. بدين ترتيب تیم آبشاری در کشور از پرستاران بحران خواهیم داشت./228/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - ١٤:٥١ / شماره خبر: ١٧٧٨٦٦ / تعداد نمايش: 2404

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج