وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد:

شرکت های وارد کننده دارویی پروفرم های خود را با ارز کشور مبدا ارائه کنند/ راه اندازی نرم افزار TTAC به منظور استعلام اصالت کالاهای سلامت محور

 
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: به وسیله نرم افزار TTAC می توان اصالت کالاهای آرایشی ،بهداشتی، دارو و تجهیزات و مکمل ها را رهگیری و پیگیری کرد و از قیمت های مصوب دارو مطلع شد.
 
کیانوش جهانپور در گفتگو با وبدا با بیان اینکه واردات دارو در اولویت دریافت ارز دولتی است عنوان کرد: ارائه ارز دولتی به شرکت های واردکننده دارو تسهیل شده است.
 
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: نرم افزار TTAC به منظور استعلام اصالت کالاهای سلامت محور راه اندازی شده است؛ این نرم افزار قابلیت نصب بر روی گوشی های تلفن همراه آندروید را دارد.
 
جهانپور اضافه کرد: رهگیری و پیگیری اصالت کالاهای آرایشی و بهداشتی، دارو و تجهیزات و مکمل ها از طریق این اپلیکیشن قابل انجام است. همچنین از طریق این نرم افزار می توان از قیمت مصوب داروها مطلع شد و آگاهی از محل نزدیکترین داروخانه نیز از طریق این نرم افزار امکان پذیر شده است.
 
وی در پایان با توصیه ای به شرکت های دارویی تاکید کرد: شرکت های وارد کننده دارویی پروفرم های خود را با ارز کشور مبدا ارائه کنند./ 211

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - ٠٨:٤٠ / شماره خبر: ١٧٨٧٣٩ / تعداد نمايش: 818

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج