وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تبریک معاونین درمان، فرهنگی و دانشجویی و پرستاری به مناسبت روز خبرنگار


معاونین درمان، فرهنگی و دانشجویی و پرستاری وزارت بهداشت در پیام های جداگانه ای فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک گفتند.

به گزارش وبدا، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه، رسالت اصحاب رسانه را امری خطیر عنوان کرد و گفت: صدای رسا و امانت داری قلم خبرنگاران ستودنی است.

دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی نیز در پیامی جداگانه، با تأکید بر نقش بی‌بدلیل خبرنگاران در عرصه‌ آگاهی‌بخشی به مردم، از خبرنگاران خواست در تحریر و تقریر اخبار صحیح، شرافتمندانه و صادقانه ثابت قدم بمانند.
همچنین دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت در پیام خود، ضمن قدردانی از تلاش صادقانه اصحاب فرهنگ، ارتباطات، رسانه و قلم،  این روز باشکوه را که در حقیقت روزِ گام نهادن در مسیر آگاهی، بیداری، حق طلبی و نیک اندیشی می باشد به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان قلم تبریک گفت.

متن پیام معاون درمان وزارت بهداشت:
هرکه را افزون خبر، جانش فزون

به راستی که رسالت اصحاب رسانه امری است خطیر، چنانچه نبی اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توان حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران را مجاهدتی عظیم نامید و قدردان آن بود.

روز خبرنگار تقدیر از زحمات وقایع‌ نگارانی است که با مسئولیت و تعهد در راه روشنگری و آگاهی بخشی قدم بر می دارند و حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند.

خبرنگاران ارجمند و گران مایه حوزه سلامت صدای رسا و امانت داری قلمتان ستودنیست.

ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تبریک این روز به فرهیختگان عرصه آگاهی، همکاری صادقانه و دوشادوش شما در امر اطلاع رسانی صحیح و وثیق اخبار سلامت را ارج نهاده و سربلندی و سرافرازی تان را از خداوند منان خواستارم.

متن پیام معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت :
در روزگاری که از آن با عنوان عصر اطلاعات، ارتباطات و فناوری نام برده می‌شود، نقش «خبرنگاران» به عنوان عنصر حیاتی و ارزشمند در عرصه اطلاع‌رسانی غیرقابل انکار است.

تاریخ بشر گواه این موضوع است که تأثیر  نوشتن» از هر ابزار ارتباطی دیگر بیشتر و ماناتر است و خبرنگاران و نویسندگان به عنوان کنشگران اصلی عرصه «اندیشیدن و قلم» نقش بی‌بدیلی در حوزه اطلاع‌رسانی و روشن‌گری دارند.

یکی از ویژگی‌های خبرنگاری داشتن عشق و علاقه، امانت‌داری، نگاه موشکافانه و روحیه حق‌طلبانه است و خبرنگار فردی است که لحظات عمر خویش را مصروف آگاهی بخشی به مردم می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز ارزشمند اجتماعی، از تلاش‌های ستودنی و بی‌بدیل خبرنگاران در تحریر  اخبار صحیح، منصفانه، صادقانه و شرافتمندانه قدردانی کرده و امیدوارم بر عهد دیرین خود با قلم ثابت‌قدم بمانیم.


متن پیام معاون پرستاری وزارت بهداشت:
جان نباشد جز خبر در آزمون      هر که را افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ایدل آگهی است   هرکه آگاه تر بود جانش قوی است

با قدردانی از تلاش صادقانه اصحاب محترم فرهنگ، ارتباطات، رسانه و قلم این روز باشکوه را که در حقیقت روزِ گام نهادن در مسیر آگاهی، بیداری، حق طلبی و نیک اندیشی می باشد به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان قلم تبریک عرض می کنم.
راویان خبر با تخصص و تلاش صادقانه، پرچمداران آزادگی، نویدبخش آینده روشن، تنویرگران افکار عمومی، یاریگر مسوولان در راستای توسعه و پیشرفت جامعه، مدافع حقوق مردم و ترویج کننده ارزشهای اسلامی و انسانی هستند و با داشتن خصیصه شجاعت و صداقت، پشتکار و روحیه پی گیری به عنوان واسطه بین مسئولین و مردم؛ می توانند نقش خود را در حوزه های اطلاع رسانی، آموزش، فرهنگ سازی، ایجاد مشارکت اجتماعی، ارائه دستاوردها و خدمات صورت پذیرفته توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا کنند و در توسعه و پیشرفت کشور اثرگذار باشند.
امیدوارم با استعانت و توکل به ایزد منان در تبیین خط‌مشی‌ها، سیاست‌ها و تبیین خدمات و دستاوردهای ملی، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و پیشبرد برنامه های نظام سلامت سربلند و پیروز باشید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - ١٥:١٦ / شماره خبر: ١٧٩٧٢٥ / تعداد نمايش: 443

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج