وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از مراکز بهداشتی شهرستان خوی بازدید کرد

رییس مرکز سلامت محیط و کار که همراه معاون بهداشت وزارت بهداشت به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، از مراکز بهداشتی شهرستان خوی بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر احمد جنیدی، رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت به همراه دکتر فاطمه مقدم تبریزی، رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی از مراکز خدمات جامع سلامت شهری شمس و چمران این شهرستان بازدید کرد.

دکتر جنیدی در این بازدید ضمن ارزیابی بهره برداری از سامانه یکپارچه بهداشت "سیب" و سامانه جامع بازرسی بهداشت محیط و حرفه ای توسط پزشکان و سایر کارشناسان مراکز، بر تفکیک وظایف و تقسیم بندی مناسب فعالیت ها و تحت پوشش قرار دادن تمام کارگران شاغل در تمامی صنوف و همچنین ثبت معاینات و همه فعالیت ها در سامانه های مذکور تاکید کرد.

وی ضمن با اهمیت خواندن بهره برداری از تجهیزات جدید سنجش در حوزه بهداشت محیط، تست و کالیبره کردن دستگاه های سنجش را در اثربخشی بیشتر بازرسی ها موثر دانست.

بنابر این گزارش، دکتر فاطمه مقدم تبریزی رییس دانشکده ضمن ابراز خرسندی از حضور رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: این بازدیدها کاربردی و با اهمیت است و باعث شناسایی ضعف ها و نارسایی ها می شود و تلاش همکاران اینجانب بر این خواهد بود که شاخص ها را ارتقاء دهیم ./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - ١٠:٠٧ / شماره خبر: ١٨٠٠٤٥ / تعداد نمايش: 475

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج