وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل اداره غذا و آشامیدنی سازمان غذا و دارو:

تولیدکنندگان صنعت شیرینی و شکلات محصولات قابل رقابت با خارجی تولید کنند

 
مدیرکل اداره غذا و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از تولیدکنندگان صنعت شیرینی و شکلات خواست تا با تولید محصولات  قابل رقابت با نوع خارجی، کشور را از واردات خارجی بی نیاز کنند.
 
 
به گزارش وبدا، وحید مفید در حاشیه بازدید از نمایشگاه شیرینی و شکلات گفت: در بسیاری از غرفه هایی که از آنها بازدید شد، تولیدکنندگان مشکلات حادی مرتبط با وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نداشتند و تنها موارد جزئی در مورد روند واردات مواد اولیه، صادرات، صدور پروانه و پیشنهاداتی در مورد تسریع در روند کار مطرح شد.
 
وی با اشاره به وضعیت مناسب صنعت شیرینی و شکلات در کشور، اظهار کرد: این صنعت در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، در عین حال به دلیل محدودیت واردات محصولات مشابه تولیدات داخلی، این صنعت رونق گرفته و اجرای این قانون مورد تقدیر تولیدکنندگان بزرگ صنعت است.
 
 مدیرکل اداره غذا و آشامیدنی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل خوب صعنت شیرینی و شکلات، از تولیدکنندگان این صنعت می خواهیم فعالیت خود را با قدرت ادامه دهند و با تلاش برای تولید محصولات قابل رقابت با نوع خارجی که در کشور تولید نمی‌شود، کشور را از واردات شیرینی و شکلات خارجی بی نیاز کنند./225/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - ١٢:٤٣ / شماره خبر: ١٨١٢٧٨ / تعداد نمايش: 338

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج