وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت:

تدابیر و تمهیدات لازم برای تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی اندیشیده شده است

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: اداره کل تجهیرات پزشکی برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مراکز درمانی و پیشگیری از کمبودهای احتمالی، تدابیر و تمهیدات لازم را اندیشیده است.

به گزارش وبدا، مهندس محمد مهدی علا الدین با بیان اینکه برخی تمهیدات برای تقویت تولید کنندگان در نظر گرفته شده و روان سازی واردات و تعمیق هماهنگی بین سازمانی با نهادهای مربوطه برای رفع مشکلات در حال انجام است، افزود: با حمایت نهادهای پشتیبان وزارت بهداشت در تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی، کمبودهای احتمالی و مشکلات مراکز درمانی مدیریت و مرتفع خواهد شد.

مهندس علاالدین دعوت برای حضور آزاد شرکت ها و شفاف سازی آنها و همچنین فراخوان تامین کنندگان را راهکار دیگر  وزارت بهداشت برای تامین ملزومات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی عنوان کرد.

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و پیشگیری از کمبودهای احتمالی، تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده شده است و همه پتانسیل اداره کل تجهیزات پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی برای شرایط خاص در آینده بسیج خواهند شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧ - ١٥:٤٩ / شماره خبر: ١٨١٣٢٨ / تعداد نمايش: 422

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج