وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت خبر داد:

افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز

دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت از افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز خبر داد و گفت: در جلسه اخیر شورای عالی بیمه سلامت، سازمان های بیمه گر پذیرفتند که رقم پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز افزایش یابد.

دکتر علیرضا اولیایی منش، دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت در گفت و گو با وبدا، در خصوص مصوبات هفتاد و دومین جلسه شورای عالی بیمه سلامت، گفت: این جلسه به ریاست وزیر بهداشت و با حضور اعضای شورای عالی بیمه سلامت از جمله روسای سازمان های بیمه گر، سرپرست وزارت رفاه، ریاست سازمان نظام پزشکی و معاون وزیر اقتصاد در دفتر وزیر بهداشت برگزار شد.

 دکتر اولیایی منش، بررسی اثرات تحریم، تغییرات نرخ ارز و تکانه های اقتصادی ناشی از آن بر هزینه های درمانی و ملزومات پزشکی به تفکیک برای بخش های دولتی، عمومی غیردولتی و خیریه در کشور را یکی از موضوعات مطرح شده در هفتاد و دومین جلسه شورای عالی بیمه سلامت بیان کرد و گفت: قبلا با سازمان برنامه و بودجه در این خصوص توافقاتی شد و به دولت ارسال شد تا دولت در مورد آن تصمیم بگیرد.

دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت از افزایش پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز خبر داد و گفت: ملزومات دیالیز که هزینه های آن افزایش پیدا کرده بود در ۳ سال گذشته تغییری نداشت و خوشبختانه در این جلسه سازمان های بیمه گر پذیرفتند که رقم پوشش بیمه ای ملزومات دیالیز افزایش یابد.

وی در پایان، از اختصاص و پرداخت 2K به پزشکان شاغل در مراکز برون سپاری شده  از سوی بخش دولتی خبر داد و افزود: قرار شد پرداخت 2K به این پزشکان عملیاتی شود و کارگروه های دیگری برای موارد و موضوعات دیگر تشکیل شود تا در جلسه بعدی شورای عالی بیمه مطرح و مورد بررسی قرار گیرد./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٢٩ / شماره خبر: ١٨٢٣٦٠ / تعداد نمايش: 430

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج