وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد:

درخشش پنج نفر از اعضا هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سامانه علم سنجی اعضا هیات علمی وزارت بهداشت

 
 
براساس مستندات سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نام پنج عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به عنوان حائزین رتبه های نخست در سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت.
 
به گزارش وبدا، رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این باره گفت: دکتر محسن طاهری، دانشیار رشته ژنتیک پزشکی براساس معیار H-Index بانک اطلاعاتی Scopus در بین ۸۳ عضو هیات علمی این رشته در کشور موفق به کسب رتبه یک شده و در بین اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز از لحاظ میزان استنادات علمی حائز مقام دوم است.
 
به گفته دکتر سید محمد هاشمی شهری، دیگر عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، فتیحه کرمان ساروی، کارشناس ارشد رشته پرستاری سلامت جامعه است که در بین ۳۰ عضو هیات علمی این رشته در کشور و براساس معیار مزبور مقام اول را به خود اختصاص داده است.
 
وی افزود: دکتر علی دهقان، دارنده دکترای گفتار درمانی و نازنین یوسفی میاندوآب، کارشناس ارشد رشته پرستاری داخلی - جراحی نیز علاوه بر اینکه حائز رتبه یک کشوری در بین اعضای هیات علمی آن رشته می باشند، موفق به حضور در جمع یک درصد برتر کشور براساس معیار H-Index بانک اطلاعاتی Scopus نیز شده اند. 
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان ضمن تبریک این موفقیت بزرگ علمی به همکاران حائز رتبه های برتر از استمرار حمایت های دانشگاه از روند تحقیقات و پژوهش های کاربردی و مبتنی بر نیازهای نظام سلامت خبر داد. 
 
همچنین رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی زاهدان براساس تولید علم و کسب استناد علمی به دکتر محمد هاشمی، استاد تمام و دکترای بیوشیمی بالینی با ۲۳۳ مقاله علمی و سه هزار و ۵۷۲ استناد اختصاص دارد./119

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - ١٠:١٧ / شماره خبر: ١٨٣٤٤٠ / تعداد نمايش: 437

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج