وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون اجتماعی وزارت بهداشت:

پروژه های خیّرساز مناطق زلزله زده غرب کشور به زودی افتتاح می شود

معاون اجتماعی وزارت بهداشت از افتتاح و بهره برداری پروژه های خیّر ساز مناطق زلزله زده در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمدهادی ایازی در سفر یک روزه خود به کرمانشاه با حضور در نشست روسای دانشگاه های کلان منطقه آمایشی ۳ گفت: در آینده نزدیک و با حضور وزیر بهداشت و خیّرینی که ۲۲ آذر ماه سال گذشته کلنگ پروژه های مناطق زلزله زده را به زمین زدند، پروژه های خیّرساز افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی افزود: بسیاری از پروژه های بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده آماده بهره برداری بوده و برخی دیگر نیز هم اکنون در حال ساخت هستند.

دکتر ایازی درخصوص تشریح اهداف سفر یک روزه خود به کرمانشاه  اظهار داشت: در این سفر علاوه بر بررسی مسائل منطقه ۳ آمایشی کشور، به دنبال پیگیری موضوعات مربوط به زلزله کرمانشاه و بررسی روند پیشرفت پروژه های بهداشتی و درمانی خیّرساز در مناطق زلزله زده با حضور دکتر قدیمی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت هستیم.

معاون اجتماعی وزارت بهداشت گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، در جلسه های ماهانه که با حضور روسای دانشگاه های کلان‌ منطقه آمایشی ۳ (قطب غرب کشور) با حضور روسای دانشگاه های کرمانشاه، ایلام، همدان، کردستان و دانشکده اسدآباد برگزار می شود، به بررسی مسائل و چالش های مختلف حوزه بهداشت و درمان این منطقه و ارائه راهکارهای نوآورانه در جهت کاهش هزینه ها و ارتقای خدمات درمان می پردازیم.

گفتنی است، دکتر ایازی به همراه دکتر قدیمی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در مناطق زلزله زده، رییس و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با استاندار کرمانشاه دیدار کردند و درخصوص وضعیت بیمارستان های مناطق زلزله زده و پروژه های خیّرساز این‌ مناطق و‌ نیز حمایت و بازتوانی روانی ساکنان شهرستان های درگیر زلزله را به بحث و بررسی پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٥٧ / شماره خبر: ١٨٤٦٧٠ / تعداد نمايش: 291

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج