وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت:

آزمون دفاتر خدمات سلامت برگزار شد/ شرکت 4 هزار متقاضی در 10 حوزه امتحانی

رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون دفاتر خدمات سلامت با همکاری مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، روز پنجشنبه 22 آذرماه در 10 حوزه برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر احمد جنیدی با اعلام این خبر افزود: در این آزمون بیش از چهارهزار نفر برای ایجاد و راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در تمامی استان ها شرکت کردند.

وی در ادامه افزود: در آینده علاوه بر خدمات ممیزی بهداشت محیط، خدمات در سایر حوزه ها مانند ممیزی درمان در صورت تصویب به این دفاتر واگذار می شود.

رییس مرکز سلامت محیط  و کار وزارت بهداشت اظهار داشت: این آزمون در ۱۰ حوزه امتحانی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط انجمن علمی بهداشت محیط و شرکت آوای سلامت با همکاری مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت‌ برگزار شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، به استناد ماده 25،24 و 41 آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی ابلاغی مورخ 1392.03.18 و به منظور استفاده از توان بخش خصوصی در جهت ارتقای وضعیت بهداشتی مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و اماکن عمومی در مهرماه سال جاری از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کرد./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٢٨ / شماره خبر: ١٨٤٧٤٤ / تعداد نمايش: 816

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج