وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی جهرم خبر داد:

برگزاری ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران

 
 
ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران همزمان با پنجمین همایش ملی اخلاق و شیوه های نوین درمان ناباروری، آذرماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار می شود. 
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد رحمانیان، رییس دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار داشت: همایش دوسالانه اخلاق و شیوه های نوین درمان ناباروری با حضور متخصصان زنان و زایمان، صاحبنظران درمان نازایی و اندیشمندان حوزه فقه، اخلاق و حقوق در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار می شود. همچنین این همایش همزمان با ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران در تاریخ ٢٧  تا ٢٩ آذرماه، برگزار خواهد شد.
 
وی در ادامه افزود: محورهای این همایش شامل آموزش های اخلاق پزشکی، بسته اعتلای اخلاق حرفه ای، اخلاق در ارائه خدمات سلامت، اخلاق در پژوهش های پزشکی و اخلاق در سیاستگذاری سلامت است و از همه صاحب‌نظران و محققان دعوت می‌شود تا آثار علمی و پژوهشی خود را به این کنگره ارسال کنند. 
 
دکتر رحمانیان با بیان اینکه میزبانی این کنگره حاصل تلاش‌ها و نوآوری‌های آموزشی گروه اخلاق پزشکی جهرم و درخشش این مجموعه در سطح کشور است گفت: کنگره ششم در روز نخست، پذیرای مدیران گروه های اخلاق پزشکی و مسئولان بسته اعتلای اخلاق حرفه ای، خواهد بود و با شعار «آموزش اخلاق پزشکی دیروز، امروز، فردا» و همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار می شود.
 
براساس این گزارش، دکتر کاووس صلح جو، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جهرم و دبیر اجرایی کنگره نیز اظهار داشت: این همایش برای تمام مشمولین آموزش مداوم، امتیاز بازآموزی و همچنین برای اعضای هیات علمی، امتیاز فرهنگی خواهد داشت. 
 
وی با اشاره به تفاهم نامه همکاری مرکز همایش های دانشگاه و مجله معتبر "اخلاق و آموزش پرستاری" خاطرنشان کرد: هیات تحریریه این مجله متعهد شده است، مقالات آن دسته از پژوهشگرانی که متن کامل آثار پژوهشی خود را ارسال کنند با اولویت ویژه کارشناسی و چاپ نماید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - ١١:٢٦ / شماره خبر: ١٨٤٧٤٧ / تعداد نمايش: 441

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج