وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور رییس و معاون فیاپ در هیات داوران پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان؛

داوری پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در زنجان آغاز شد

  رییس و معاون فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) به عنوان اعضای هیات داوران پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان برای داوری پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در زنجان حضور یافتند.  
 
به گزارش وبدا، در پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان، «دکتر ریکاردو بوسی» رییس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا،  «فردی ون گیلبرگن» معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، دکتر احمد حاجبی مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و دکتر محمدرضا صائینی رییس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان، داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد‌ را آغاز کرده‌اند.
 
دکتر محمدرضا صائینی دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه داوران این دوره جشنواره عکس سلامت روان جزو مطرح‌ترین داوران خارجی و ایرانی و چهره‌های شناخته شده حوزه عکاسی هستند، اظهار داشت: کار داوری آثار رسیده به جشنواره در دو بخش آزاد و سلامت روان با حضور داوران در زنجان آغاز شده است.
 
وی با اشاره به حضور ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره، افزود: رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل مشاهده می‌شود.
 
در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان»، دکتر پرویز قزلباش، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به عنوان رییس جشنواره، دکتر محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی، نماینده فیاپ در ایران، به عنوان مدیر هنری حضور دارند.
این رویداد، با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته اول اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ به همراه نمایشگاه عکس سلامت روان برگزار می‌شود./302/120

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٤٥ / شماره خبر: ١٨٥٧٩١ / تعداد نمايش: 362

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج