وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

برگزاري چهاردهمين كنفرانس مديريت منابع انساني

در چهاردهمين كنفرانس مديريت منابع انساني، دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران، همدان، زنجان، تهران، اهواز و مشهد در بخش جايزه تعالي منابع انساني، موفق به دريافت تقديرنامه تعالي منابع انساني شدند. 
 
به گزارش وبدا، چهاردهمين كنفرانس مديريت منابع انساني در روزهای  ٢٥ و ٢٦ دي ماه ٩٧ با حضور مدیران ارشد كشوري، در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما درحال برگزاري است.
در اولين روز اين كنفرانس، از سازمان ها و نهادهاي برتر در زمينه مديريت منابع انساني تقدير به عمل آمد. 
 
همچنين، در بخش جايزه تعالي منابع انساني، با حضور دكتر سيدعلي صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، از دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران، همدان، زنجان، تهران، اهواز و مشهد، تقدير شد. 
 
گفتني است، کنفرانس مدیریت منابع انسانی که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار و به عنوان بزرگترین رویداد ملی و حرفه ای در حوزه منابع انسانی کشور شناخته می شود، سازمان‌های متقاضی، در رقابتی سخت برای دریافت جایزه تعالی منابع انسانی حضور یافته و مطابق با مدل تعالی منابع انسانی ایران که برگرفته از الگوهای برتر جهانی در این حوزه است با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت در سه سطح گواهینامه، تقدیرنامه (دو، سه و چهار ستاره) و تندیس (برنزی، نقره‌ای و طلایی) به برگزیدگان اهدا می شود. /٢٠٧

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٠٩ / شماره خبر: ١٨٥٨٢٧ / تعداد نمايش: 611

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج