وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت خبر داد:

همایش ملی تجهیزات پزشکی برگزار می شود

همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی  29 و 30 بهمن ماه در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش وبدا، مهندس نسیم تربتی، رییس اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی گفت: همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی با هدف ترویج کارآفرینی و جذب ایده‌های نو در این صنعت و حمایت از ارائه کنندگان برتر خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی و همچنین پیشکسوتان و اولین‌های تولیدکننده و صادرکننده برتر تجهیزات پزشکی در سال حمایت از کالای ایرانی با همکاری شبکه کارآفرینی کشور در تاریخ 29 و 30 بهمن ماه 1397 در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

وی افزود: از مسئولین، متخصصین، سرمایه‌گذاران فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و مدیران ارشد مجموعه‌ها و بیمارستان‌های دولتی و خصوصی برای بازدید و مشارکت در این همایش دعوت می شود.

مهندس تربتی بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به وب سایت همایش به آدرس www.medicalir.ir مراجعه کنند.

وی در پایان گفت: با توجه به مطالب و کارگاه‌های در نظر گرفته شده، همایش دارای پنج امتیاز باز آموزی برای مسئولین فنی تجهیزات پزشکی است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١١ بهمن ١٣٩٧ - ١٢:٠١ / شماره خبر: ١٨٦٤١٨ / تعداد نمايش: 2083

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج