وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت اعلام کرد؛

جاری سازی برنامه عملیاتی در ستاد وزارت بهداشت و ۶۲ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی

 
معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گزارشی از عملکرد این حوزه ارائه کرد.
 
به گزارش وبدا، تشکیل دبیرخانه دائمی کلان مناطق آمایشی و انجام برنامه ریزی های مربوطه با هدف پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلندمدت مناطق آمایشی و استفاده از ظرفیت های کلان مناطق در قالب طرح آمایش سرزمین و احیای دبیرخانه ستاد برنامه تحول نظام سلامت با هدف برنامه ریزی دقیق جهت راهبری مناسب برنامه تحول در دولت دوازدهم از جمله اقدامات این معاونت است.
 
همچنین می توان به جاری سازی برنامه عملیاتی در ستاد وزارتخانه و ۶۲ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی با رویکرد یکپارچه سازی برنامه های عملیاتی در راستای تحقق اهداف نظام سلامت و ایجاد رصدخانه سلامت با هدف پایش شاخص های کلان سلامت در جهت برنامه ریزی های بلندمدت براساس نتایج حاصله از پایش شاخص ها نیز اشاره کرد.
 
براساس این گزارش، از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه می توان به طراحی و استقرار مرکز اسناد و کتابخانه الکترونیکی و مجازی وزارت بهداشت، معرفی و تدوین برنامه ششم توسعه و تدوین گزارش تخصصی تجمیع بیمه ها اشاره کرد./205
 
برای مشاهده عملکرد حوزه برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، روی لینک زیر کلیک کنید.دانلود فايل : barnamerizi.pdf ( 56KB )

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٧ - ٠٨:٣٧ / شماره خبر: ١٨٦٧٧٤ / تعداد نمايش: 608

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج