وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور وزیر بهداشت؛

3 پروژه حوزه سلامت شهرستان شادگان به بهره برداری رسید/ ابراز امیدواری وزیر بهداشت نسبت به فراهم کردن حداقل های بهداشتی و درمانی برای مردم شادگان

دو طرح اورژانس و ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شادگان در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان به بهره برداری رسید.
به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در مراسم افتتاح ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: روزگاران گذشته را که مرور می کنم، خودم، هیات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون خوزستان می بینم، بنابراین برای احترام به شهدای خوزستان و شهدایی که در این استان به شهادت رسیدند، در اولین سفر استانی به خوزستان آمدم.
وی با بیان اینکه خوزستان سرزمین مقدس و پاکیزه ای است، تصریح کرد: امیدوارم با کمک همکارانم در وزارت بهداشت و پیگیری و همکاری استاندار خوزستان و نماینده مردم شادگان در مجلس بتوانیم در حوزه سلامت، حداقل امکانات را برای مردم این منطقه فراهم کنیم.
وزیر بهداشت افزود: به مردم شادگان قول می دهم که حتما مشکلات مربوط به بیمارستان این شهرستان توسط معاون درمان وزارت بهداشت پیگیری شود. البته تابستان امسال، زمانی که در سازمان برنامه و بودجه مسئولیت داشتم به این شهرستان سفر کردم و امیدوارم بتوانم دین سنگین خودم به مردم این منطقه را ادا کنم.
گفتنی است، ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت شادگان در زمینی با زیربنای 1000 متر مربع در دو طبقه و اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان، ستاد مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و پایگاه اورژانش شهری شماره یک شادگان در زمینی با زیربنای 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 190 میلیون تومان و پایگاه اورژانس جاده ای خور دورق این شهرستان نیز در زمینی با زیربنای 150 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده اند./206

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧ - ١١:٢٩ / شماره خبر: ١٨٧٠٠٥ / تعداد نمايش: 458

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج