وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت از پروژه طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر بازدید کرد/ کمک می کنیم تا این پروژه با سرعت تکمیل و افتتاح شود

 

وزیر بهداشت که به همراه کاروان تدبیر و امید به استان بوشهر سفر کرده از پروژه در حال ساخت طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر در کنار بیمارستان شهدای خلیج فارس بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار داشت: با توجه به وجود نیروگاه اتمی در بوشهر، همکاران ما در تلاش هستند تا این پروژه را به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته ترین اورژانس های هسته ای منطقه با سرعت تکمیل کنند.

البته امیدوارم هرگز نیازی به انتقال فردی به این اورژانس نباشد اما برای آینده، چاره اندیشی شده است. وی تصریح کرد: این پروژه با سرعت خوبی پیشرفت کرده اما کمبودهایی دارد که مقرر شد کمک کنیم تا با سرعت تکمیل و افتتاح شود.

وزیر بهداشت از توجه به پیشگیری و بهداشت به عنوان محورهای اقدامات وزارت بهداشت در سال های آینده یاد کرد و گفت: در پیشگیری از بیماری های غیر واگیر به ویژه فشار خون و دیابت تمرکز داریم و همکاران ما برای آموزش مردم در راستای آگاهی برای فشار خون در بهار سال آینده بسیج می شوند.

دکتر نمکی اضافه کرد: فشار خون، قاتل خاموش است که ممکن است تعداد قابل توجهی از مردم که دچار نارسایی های قلبی و سکته های مغزی و قلبی خواهند شد را گرفتار کند که با مشارکت بین بخشی و استفاده از ظرفیت ارزشمند مردم و سازمان های مردم نهاد امیدواریم از بروز این بیماری پیشگیری کنیم.

گفتنی است، پروژه طرح تکمیل اورژانس عمومی و هسته ای بوشهر در زمینی با زیربنای 8 هزار متر مربع در دو طبقه با پیشرفت فیزیکی 65 درصد در حال ساخت است./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - ١٥:٢٢ / شماره خبر: ١٨٨١٧٣ / تعداد نمايش: 448

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج