وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با دستور رییس جمهور انجام شد؛

افتتاح و آغاز عملیات ساخت 47 پروژه حوزه سلامت در استان بوشهر

 

 

در مراسمی با حضور وزیر بهداشت و در سفر کاروان تدبیر و امید به استان بوشهر، 26 پروژه عمرانی حوزه سلامت افتتاح و عملیات ساخت 21 پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر نیز با دستور رییس جمهور، آغاز شد.

به گزارش وبدا، در سفر کاروان تدبیر و امید و با حضور وزیر بهداشت 26 پروژه بهداشتی با مساحت 7 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در سطح استان بوشهر و 10 شهرستان این استان افتتاح و عملیات ساخت 21 پروژه عمرانی حوزه سلامت با مساحت 5500 متر مربع در 7 شهرستان این استان آغاز شد.

از مهمترین پروژه هایی که در این سفر به بهره برداری می رسد می توان به مرکز جامع خدمات سلامت و 4 واحد پانسیون پزشکان در خارک، مرکز بهداشتی و درمانی تنگ ارم، مرکز بهداشتی و درمانی امام حسن(ع) و کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شهرستان خورموج، بخش دیالیز و آزمایشگاه طبی بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم و چندین پایگاه اورژانس و خانه بهداشت در سطح استان بوشهر اشاره کرد.

همچنین عملیات ساخت چندین پروژه عمرانی حوزه سلامت استان بوشهر از جمله 4 پایگاه اورژانس، 8 پانسیون پزشک، 8 واحد ارائه خدمات بهداشتی و یک کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی آغاز شد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - ١٨:٤١ / شماره خبر: ١٨٨١٧٥ / تعداد نمايش: 1060

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج