وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل:

برای اولین بار سال آینده نشست منطقه ای یونیسف به میزبانی ایران برگزار می شود

جلسه هماهنگی برگزاری نشست منطقه ای یونیسف در سال آینده، با حضور قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل و نماینده یونیسف در ایران همچنین نمایندگان معاونت بهداشت در  امور بین الملل وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این جلسه دکتر محسن اسدی لاری قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل طی سخنانی با اشاره به ظرفیت های همکاری جمهوری اسلامی ایران با سازمان های بین المللی بیان کرد: وزارت بهداشت با همه ظرفیت ها از ارتقای سطح همکاری ها با سازمان های بین المللی در همه سطوح استقبال می کند.

وی افزود: در امر برگزاری این اجلاس منطقه ای نیز وزارت بهداشت آماده هرکونه همکاری می باشد.

در ادامه پارکس نماینده یونیسف در ایران از همکاری های خوب ایران با یونیسف قدردانی کرد و افزود: طی برنامه ریزی صورت گرفته نمایندگان دفتر یونیسف در ۲۲ کشور منطقه ( خاورمیانه و شمال افریقا) نشست منطقه ای یونیسف، در اوایل تیرماه سال آینده به مدت ۵ روز در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده و در حاشیه این اجلاس اعضا از نظام سلامت کشورمان به ويژه نظام مراقبتهاى اوليه سلامت و نيز اقدامات طرح تحول سلامت در مورد سلامت كودكان و نوزادان، بازديد مى كنند.

وی بیان کرد: نشست منطقه ای یونیسف هرساله برگزار می شود و برای اولین بار  این نشست در سال آینده به میزبانی دفتر نمایندگی یونیسف در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - ٠٨:٤٩ / شماره خبر: ١٨٨٢٢٦ / تعداد نمايش: 511

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج