وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به منظور ارزيابي روند ارائه خدمات درماني در ايام نوروز؛

معاون كل وزارت بهداشت از مراكز درماني استان خوزستان بازديد كرد/ بازدید از محل اسکان و مراکز تهیه و طبخ غذای کاروان های راهیان نور

معاون کل وزارت بهداشت در سفر به استان خوزستان، از مراکز درمانی شهرهای آبادان، خرمشهر و اهواز بازدید کرد. 

 

به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی، در سفر به استان خوزستان، از نخستین ساعات آغاز سال جدید تا عصر روز دوم فروردین، مراکز درمانی این استان را مورد ارزیابی قرار داد. وی در ابتدا با حضور در شهر آبادان، از بخش های اورژانس و بستری بیمارستان های آموزشی درمانی طالقانی و شهید بهشتی این شهر بازدید کرده و نحوه رسیدگی کادر درمانی و روند ارائه خدمات درمانی در این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

 

دکتر حریرچی در ادامه بازدیدهای نوروزی خود، با حضور در شهرستان خرمشهر، از مرکز جراحی محدود 22 تخته فخرالنساء خرمشهر و همچنین، مرکز مدیریت اورژانس و پایگاه اورژانس خرمشهر نیز بازدید کرد.

 

معاون کل وزارت بهداشت همچنین با حضور در محل اسکان کاروان های راهیان نور در خرمشهر از محل اسکان و مراکز تهیه و طبخ غذا بازدید کرده و اظهار کرد: براساس تفاهم نامه ستاد با وزارت بهداشت، با کد ملی زائرین راهیان نور برگه ای صادر می شود و هیچگونه هزینه ای برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی پرداخت نخواهند کرد.

 

براساس این گزارش، دکتر حریرچی در ادامه سفر خود، از بخش های مختلف بیمارستان سینا شهرستان کارون و بیمارستان گلستان شهر اهواز نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات درمانی در این بیمارستان قرار گرفت.

 

معاون کل وزارت بهداشت همچنین، از داروخانه های شهرستان های آبادان و خرمشهر و چند داروخانه خصوصی در اهواز نیز بازدید کرد و جهت ادامه بازدیدها راهی رامهرمز و شیراز شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢ فروردين ١٣٩٨ - ٢٠:٢٣ / شماره خبر: ١٨٨٣١٤ / تعداد نمايش: 569

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج