وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در گفت و گو با معاون درمان وزارت بهداشت مطرح شد:

ارائه هرگونه خدمات درمانی در مناطق سیل زده رایگان است

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بسیاری از مناطق در استان های درگیر سیل، با خطر آب گرفتگی و وقوع سیل مواجه نیستند، لذا روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان های این مناطق طبق روال عادی پیش می رود.

دکتر قاسم جان بابایی در گفت و گو با وبدا، در واکنش به خبری مبنی بر عدم ارائه خدمات درمانی رایگان در استان لرستان، اظهار کرد: در پی بارش های اخیر، قسمت هایی از برخی استان ها با معضل آب گرفتگی و سیل مواجه شده که روند عادی زندگی تعداد زیادی از هموطنان را با مشکل روبرو کرده است. بنابراین تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در مناطقی که متاثر از شرایط جوی و درگیر سیل هستند، فعلا رایگان است.

وی افزود: بسیاری از مناطق در استان های درگیر سیل، با خطر آب گرفتگی و وقوع سیل مواجه نیستند، لذا روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستان های این مناطق طبق روال عادی پیش می رود.

معاون درمان وزارت بهداشت درخصوص ارائه خدمات درمانی در مناطق سیل زده بیان کرد: خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل زده با قوت ادامه دارد. تیم های پزشکی مورد نیاز اعزام شده و در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نیز کمبودی وجود ندارد. داروهای بیماران خاص و صعب العلاج در مناطق سیل زده نیز تامین شده است./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨ - ١٤:٢٥ / شماره خبر: ١٨٨٦٦١ / تعداد نمايش: 806

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج