وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت در بازدید از مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛

بزودی امکانات مورد نیاز جراحی قلب باز، در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود فراهم می شود

 
 معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود و اورژانس جدید این مرکز و نیز کلینیک دندانپزشکی بیمارستان بهار بازدید و ضمن ارزیابی روند ارائه خدمات، از تعدادی از بیماران عیادت کرد.
 
به گزارش وبدا، در سفر دکتر قاسم  جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت به شاهرود، همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  به بهره برداری رسید.
 
معاون درمان  با بیان این که دانشگاه علوم پزشکی شاهرود یکی از بزرگترین اورژانس های استاندارد کشور را دارد، افزود: در حال حاضر این پروژه از نظر فیزیکی تمام شده است. از لحاظ  تجهیزات نیز بخشی از آنها تامین شده و مابقی بزودی در اختیار دانشگاه قرارداده می شود. 
 
وی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان شاهرود و قرار گرفتن این شهر در مسیر زوار امام هشتم (ع) و همچنین به دلیل وسعت این شهر و جمعیت فراوان در روستاها، لزوم توسعه اماکن بهداشتی و درمانی این شهر ضروری است و خوشبختانه، سیاستگذاری دانشگاه هم بر همین اساس بوده است.
 
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به آغاز فعالیت مرکز قلب بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود افزود: بزودی امکانات مورد نیاز جراحی قلب باز نیز در این بیمارستان، فراهم می شود.
 
 وی افزود: مرکز جامع سرطان هم جزو طرح های خوب دانشگاه علوم پزشکی شاهرود است که اجرایی شده و هم  اکنون خدماتی از جمله شیمی درمانی را به بیماران ارایه می کند. همچنین رادیوتراپی و پرتو درمانی هم بزودی در این مرکز تکمیل می شود تا بیماران سرطانی از آن استفاده کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٢:٤٥ / شماره خبر: ١٩٠٤٢٦ / تعداد نمايش: 343

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج