وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد

 
همزمان با دهمین روز از برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم؛ دکتر محمد رضا فراهانی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از بخش قرآن و سلامت و بخش دانشگاهی این نمایشگاه بازدید کرد.
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد رضا فراهانی در دهمین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، از غرفه‌های بخش قرآن و سلامت و بخش دانشگاهی این نمایشگاه بازدید کرد و چگونگی تلاش‌های صورت گرفته در حوزه قرآن و سلامت در این دو بخش را مورد توجه قرار داد.
 
وی در ابتدا از بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت بازدید و از غرفه‌های طب ایرانی، تغذیه، روانشناسی و مشاوره، کودک و مفدا دیدن کرد.
 
 دکتر فراهانی در ادامه به بخش دانشگاهی رفت و علاوه بر بازدید از کلیه غرفه‌های دانشگاهی مستقر در این بخش، به غرفه دانشگاهی وزارت بهداشت رفته و از چگونگی ارائه خدمات و معرفی تلاش‌های فرهنگی فعالان دانشگاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی در این بخش دیدن کرد.
 
وی در ادامه در نشست خبری با خبرنگاران در غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور حضور به هم رسانید و به کلیه سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
 
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در بخش پایانی این بازدید دو ساعته به گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگاران در بخش دانشگاهی پرداخته و مورد استقبال رؤسای دانشگاهی حاضر در این بخش قرار گرفت./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨ - ٠٨:٠٥ / شماره خبر: ١٩٠٧١٨ / تعداد نمايش: 431

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج