وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سفر هیاتی از کمیته اطلاع‌رسانی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده به خوزستان

در هشتمین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده مقرر شد هیات منتخب این کمیته پایان هفته به استان خوزستان سفر کنند.

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، در هشتمین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده اعضای کمیته به ارائه گزارش هایی از روند جریان بازسازی، آخرین اقدامات صورت گرفته و مشکلات مردم در مناطق سیل زده پرداختند.

در این جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده گزارش اهم مشکلات و موانع از نظر اعضای کمیته در بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان و شهرستان پلدختر و پیشنهادات اصلاحی توسط سخنگوی قرارگاه ارائه شد تا جهت اجرایی شدن و تصمیمات نهایی به قرارگاه ارسال و در نهایت به دستگاههای مرتبط در این خصوص ابلاغ شود.

مقرر شد هیات منتخب کمیته در پایان هفته آتی با حضور در استان خوزستان نسبت به بررسی شرایط در منطقه و تنظیم شرایط نظارت رسانه ای در روند بازسازی و نوسازی اقدام کند همچنین اعضای کمیته در این جلسه بر اثربخشی رسانه و هماهنگی بیشتر دستگاه ها در تسریع بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده تاکید کردند.

گفتنی است این نشست با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۵ بخش صداوسیما، خبرگزاری ایرنا، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت اطلاعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان مدیریت بحران، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، بنیاد مسکن، سازمان مدیریت بحران، کانون حرفه ای رسانه، وزارت امور خارجه، هلال احمر، وزارت راه و شهرسازی و نماینده کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده برگزار شد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ - ١٧:٤١ / شماره خبر: ١٩١٥٦٩ / تعداد نمايش: 345

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج