وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

از بین ۴۴ هزار اثر؛

۳۳۰۰ فیلم در دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» ثبت‌نام کردند

 
 
از بین ۴۴۰۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ»، ۳۳۰۰ اثر در بخش فیلم برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.
 
به گزارش وبدا، از میان تمام آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ۳۳۰۰ اثر برای حضور در این دوره از جشنواره آثار خود را در بخش فیلم به ثبت رسانده‌اند. 
 
براساس این گزارش، در رشته‌های فیلم کوتاه ۲۶۱۹ اثر، مستند ۱۱۴ اثر، فیلمنامه نویسی ۳۲۴ اثر، تیزر و نماهنگ ۹۵ اثر و پویانمایی ۱۴۸ عنوان اثر در بخش فیلم ثبت‌نام و در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. 
 
همچنین این آثار در بخش‌های مختلف جشنواره به ثبت رسیده‌اند. در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنندگان در ۵ رشته فیلم کوتاه داستانی، فیلم مستند، تیزر و نماهنگ، پویانمایی و فیلمنامه‌نویسی آثار خود را به ثبت رسانده‌اند. در بخش کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی در رشته‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه نویسی و همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور علاقمندان تنها در رشته‌های فیلم مستند و فیلمنامه‌نویسی شرکت کرده‌اند.
 
گفتنی است، جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با شعار «سالم زیستن، هنر است» در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، تابستان امسال در شهر تهران برگزار می‌شود./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ٠٩:٣٠ / شماره خبر: ١٩١٥٨٦ / تعداد نمايش: 338

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج