وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی:

عدالت اجتماعی رویکرد بیمه سلامت درجهت حفظ سلامت محوری جامعه است

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه سلامت با رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت در حفظ سلامت محوری موفق عمل کرده است.

به گزارش وبدا علیم یارمحمدی گفت: نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در تلاش هستند تا با تامین اعتبارات حوزه سلامت بتوانند خدمات با کیفیت به مردم را بهبود بخشند.

وی افزود: مردم در بحث سلامت و درمان، احساس آسایش و آرامش خاطر دارند و دولت را در رفع مشکلات بهداشت و درمانی کوشا دیده و احساس امنیت می کنند.

یارمحمدی تصریح کرد: بیمه سلامت با یک رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت و اهدای دفترچه بیمه سلامت رایگان به روستاییان و شهرنشینان توانسته گام های مهمی در جهت حفظ سلامت محوری مردم جامعه بردارد.

وی تاکید کرد: حفظ جایگاه، منزلت و شخصیت افراد جامعه در مراکز درمانی در موقع نیاز بسیار مهم است و بیمه سلامت توانسته نیاز بیمه ای بیماران را مرتفع سازد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف اصلی نمایندگان در مجلس، تامین منابع موسسات درمانی است که به مردم در رفع مشکلات درمانی و هزینه ها کمک کند.

وی افزود: همت و تلاش دولت و سازمان بیمه سلامت تاکنون بخش بسیاری از نیازمندی های مردم در استان سیستان و بلوچستان درحوزه بهداشت و درمان را رفع کرده و با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان یکی از استان های محروم جامعه است، امیدواریم تلاش مسئولان دراین بخش ادامه یابد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ١٤:٤٩ / شماره خبر: ١٩١٦٢٧ / تعداد نمايش: 624

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج