وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رييس اداره مواد و تجهیزات دندانپزشکی خبر داد:

انتشار اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهي

ريیس اداره مواد و تجهیزات دندانپزشکی از انتشار اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی با موضوع فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی در پورتال imed.ir، خبر داد.

به گزارش وبدا دکتر محمد مهدی گلابگیران، گفت: پیرو اطلاعیه شماره 1 طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی مورخ 1398/02/07 با موضوع توزیع ملزومات دندانپزشکی و همچنین خبر مورخ 1398/03/22 در اعلام فهرست به روز رسانی شده آمار تخصیص و تامین ارز اقلام حوزه دندانپزشکی از 8 آبان ماه 1397 تا 13 خرداد 1398، اطلاعیه شماره 8 با موضوع فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی در پورتال imed.ir به شرح ذیل منتشر شد.

وي افزود: اطلاعیه شماره ٨ طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پیرو اطلاعیه شماره 1، بدين شرح است: قابل توجه کلیه دندانپزشکان و لابراتوارهای دندانسازی و واردکنندگان و توزیع کنندگان مواد و تجهیزات دندانپزشکی ، پیرو اطلاعیه شماره 1 طرح ساماندهی شبکه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و در راستای شفاف سازی و ضرورت نظارت بر فرآیند توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی که با ارز نرخ رسمی وارد کشور شده اند و در راستای اجرای تصویب نامه های هیات محترم وزیران به شماره های 55633/62793ه مورخ 1397/05/16 و 70220/ت55633ه مورخ 1397/05/29 و بند 1 و 6 مصوبات مورخ 1397/05/18 ستاد اقتصادی دولت، ابلاغی رئیس جمهور به شماره 64854 مورخ 1397/05/18، به اطلاع می رساند ،ثبت کلیه فاکتورهای فروش در سامانه انبار مجازی تجهیزات پزشکی در پورتال imed.ir  در سامانه توزیع در لینکregister.imed.ir برای تمامی شرکت های تامین کننده که با ارز رسمی کالاهای مذکور را توزیع می نمایند ، الزامی می باشد.

دكتر گلابگیران درخصوص فرآیند ثبت و درج اطلاعات در سامانه انبار مجازی گفت: اين فرآيند چند مرحله دارد كه بدين شرح است:

1- شرکت جهت ثبت سند توزیع پس از ورود به سامانه انبار مجازی خود، نام دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی مورد نظر را انتخاب كرده و نسبت به ثبت سند توزیع اقدام می كند، به محض ثبت سند توزیع و الصاق فاکتور فروش کالا، به تعداد ثبت شده در سند توزیع از موجودی اولیه آن کالا کم شده و به کارتابل منتخب افزوده می شود.

2- هر دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود (که پیش از این از انجمن دندانپزشکی ایران دریافت نموده است) قادر خواهد بود وارد صفحه شخصی کاربری خود شده و جزییات درج شده در سند توزیع ثبت شده توسط شرکت را مشاهده كند و می بایست نسبت به تایید یا رد سند توزیع اقدام كند.

3- در صورت مورد تایید نبودن جزییات مندرج در سند توزیع برای کاربر، با زدن کلید "رد" اقلام مندرج در سند توزیع به کارتابل شرکت عودت داده می شود.

4- در صورتی که دندانپزشک یا لابراتوار دندانپزشکی تا 15 روز از تاریخ ثبت سند توزیع توسط شرکت نسبت به تایید یا رد آن اقدام نکند، اقلام به کارتابل شرکت عودت داده می شود.

5- دندانپزشکانی که تاکنون موفق به دریافت نام کاربری و رمز عبور نشده اند، برای دریافت آن به انجمن دندانپزشکی ایران مراجعه كنند.

گفتني است، فهرست اقلام دندانپزشکی موجود در انبار شرکت ها با نرخ ارز رسمی جهت اطلاع عموم به پیوست قابل ملاحظه است.دانلود فايل : aghlam.pdf ( 275KB )

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ - ١١:٠٥ / شماره خبر: ١٩٢٧٩٨ / تعداد نمايش: 448

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج