وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس سازمان نظام پزشکی در دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اعلام کرد؛

پیوستن جامعه پزشکی به "پویش ملی بهار همدلی"


در دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با رییس سازمان نظام پزشکی، دکتر ظفرقندی با تشکر از اقدامات خیرخواهانه این معاونت جهت ساخت واحدهای مسکونی کاملاً تخریب شده سیل‌زدگان اخیر کشور، گفت: جامعه پزشکی کشور هم ضمن پیوستن به این پویش خیرخواهانه دانشگاهی، در ساخت واحدهای مسکونی هم‌وطنان سیل‌زده کشور سهیم خواهند بود.

به گزارش وبدا، در دیدار دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر محمدرضا ظفرقندی رییس سازمان نظام پزشکی کشور، طرفین بر لزوم افزایش همکاری‌های بین بخشی تأکید کردند و راه‌ها و مسیرهای همکاری‌های دوجانبه بررسی شد.

در این دیدار ظفرقندی با اشاره به اقدام بسیار خوب و اثربخش معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای نظیر مشارکت در ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زدگان اخیر کشور از طریق جمع‌آوری کمک‌های نقدی دانشجویان، کارکنان و اساتید وزارت بهداشت، بر ضرورت ادامه این حرکت هوشمندانه که توسط تعدادی از نهادهای دانشجویی کلید خورد و در ادامه تعداد کثیری از دانشگاهیان وزارت بهداشت به آن پیوستند، تأکید کرد.

رییس سازمان نظام پزشکی کشور با ارزشمند توصیف کردن راه‌اندازی "پویش ملی بهار همدلی" ، از پیوستن جامعه پزشکی به این پویش خبرداد و گفت: به زودی شماره حسابی مخصوص کمک نقدی پزشکان به هم‌وطنان سیل‌زده کشور اعلام خواهد شد و از همه پزشکان خدوم کشور می‌خواهیم تا ضمن پیوستن به این پویش ملی، در این اقدام خیرخواهانه سهیم بوده و در ساخت واحدهای مسکونی کاملا تخریب شده در سیل‌های ابتدای سال مشارکت کنند.

در ادامه این دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن تشکر از رییس سازمان نظام پزشکی کشور به جهت پیوستن به پویش ملی بهار همدلی و کمک به هموطنان سیل‌زده، از همه جامعه پزشکی درخواست کرد که با هر توان مالی به این پویش پیوسته و در کاهش درد و رنج مردم آسیب‌دیده سیل‌های اخیر همکاری کنند.

دکتر لاری در بخش دیگری از سخنان خود به موضوعات فرهنگی و علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور اشاره کرد و گفت: یکی از دیگر زمینه‌هایی که معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی کشور می‌توانند همکاری داشته باشند، موضوع تحقیقات، نوآوری‌ها و ابداعات علمی و خصوصا استارت‌آپ‌ها است.

در ادامه این دیدار دو طرف در خصوص همکاری‌های بین بخشی در موضوعاتی نظیر تقویت استارت‌آپ‌های دانشگاهی، فعالیت‌های خیرخواهانه و فعالیت‌های فرهنگی درون دانشگاهی بحث و تبادل نظر کردند./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢١ تير ١٣٩٨ - ١٨:٤٥ / شماره خبر: ١٩٢٨٤٩ / تعداد نمايش: 418

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج