وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران عنوان کرد:

حمایت هیات امنای صرفه جویی ارزی از محصولات دانش بنیان تولید داخل/ حمایت از محصولات دانش بنیان تولید داخل موجب رونق تولید در کشور می‌ شود

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: حمایت از محصولات دانش بنیان تولید داخل موجب رونق تولید در کشور می‌ شود.

به گزارش وبدا، دکتر مهدی یوسفی درخصوص حمایت از محصولات دانش بنیان تولید داخل، اظهار کرد: حمایت از محصولات دانش بنیان تولید داخل امری ضروری و بسیار حائز اهمیت است، لذا هیات امنای صرفه جویی ارزی در این زمینه اقدامات موثری را انجام داده و برنامه ریزی ‌هایی را نیز درجهت حمایت گسترده ‌تر در حوزه تجهیزات پزشکی در نظر دارد.

وی با بیان اینکه ساخت شتاب دهنده های خطی فقط در بعضی از کشورها انجام می شود، افزود: خوشبختانه کشور ما نیز از این فناوری بهره مند است. روز گذشته نیز به همراه متخصصین این حوزه به جهت حمایت از شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان، از خط تولید شتاب دهنده خطی و تجهیزات بیمارستانی این شرکت، بازدید کردیم.

گفتنی است، دکتر مهدی یوسفی، رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، روز گذشته در سفر به اصفهان، در جلسه معرفی شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حضور یافته و در ادامه این سفر، از بیمارستان سید الشهداء(ع)، بیمارستان الزهرا(س) و تجهیزات پزشکی مرکز و شهرک سلامت در اصفهان، بازدید کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨ - ١٦:٢٩ / شماره خبر: ١٩٤٠٩٠ / تعداد نمايش: 294

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج