وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت:

از۹۱ اثر برگزیده وزارت بهداشت در جشنواره تیتر ۱۱ تقدیر می‌شود/ ۴۳ درصد برگزیدگان نهایی از وزارت بهداشت هستند

 

 

امیر للـه‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری جشنواره تیتر ۱۱، گفت: این جشنواره مطبوعاتی به صورت نوبتی یک دوره توسط وزارت بهداشت و یک دوره توسط وزارت علوم برگزار می‌شود که امسال یازدهمین دوره آن به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روزهای سوم تا پنجم شهریور ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش وبدا، للـگانی با اشاره به برنامه‌های اختتامیه جشنواره تیتر ۱۱، بیان کرد: در روز اول اختتامیه این دوره از جشنواره، میزگردی با حضور معاونان فرهنگی دو وزارتخانه علوم و بهداشت برگزار خواهد شد و چالش‌های موجود در حوزه نشریات دانشجویی مورد بحث قرار خواهد گرفت و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده می‌شود.

از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای دانشجویان برگزیده با موضوعات حقوق مطبوعات، تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

وی افزود: مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان نهایی صبح روز سه‌شنبه پنجم شهریور ماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت تعداد آثار برگزیده وزارت بهداشت در جشنواره تیتر ۱۱ را قابل قبول ارزیابی کرد و توضیح داد: در مجموع از تعداد ۲۸ هزار و ۲۴۹ اثری که به دبیرخانه جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ ارسال شده است، ۱۳ هزار و ۳۷۵ اثر متعلق به دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی است که نشان می‌دهد علی‌رغم این که این دانشجویان تنها پنج‌درصد دانشجویان کشور را تشکیل می‌دهند اما در این جشنواره بیش از ۴۷ درصد آثار را به خود اختصاص داده‌اند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اعلام دبیرخانه جشنواره تیتر ۱۱ از مجموعه ۲۱۴ اثر برگزیده، ۹۱ اثر از وزارت بهداشت است که نشان از سهم ۴۳ درصدی وزارت بهداشت از برگزیدگان نهایی است.

للـه‌گانی عنوان کرد: به لحاظ ارسال آثار و تعداد شرکت‌کنندگان، استقبال دانشجویان علوم‌پزشکی بیش از حد انتظار بوده است، به طوری که در جشنواره قبلی که توسط وزارت بهداشت برگزار شد( تیتر ۱۰)، ۳۷ درصد آثار برگزیده به وزارت بهداشت اختصاص داشت که این عدد در جشنواره تیتر ۱۱ به ۴۳ درصد رسیده که بسیار امیدوارکننده و روبه رشد است.

این موفقیت ضمن اینکه بسیار برای ما خوشحال‌کننده است، در عین حال مسئولیت ما را برای حفظ و ارتقا این شرایط مضاعف می‌کند. وی در پایان از زحمات تمامی معاونان فرهنگی، مدیران و کارشناسان نشریات در دانشگاه‌های علوم پزشکی تقدیر کرد./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨ - ١٢:٤٧ / شماره خبر: ١٩٤٣٢٩ / تعداد نمايش: 266

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج