وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

از 23 تا 25 شهریور ماه انجام می شود؛

برگزاری نشست مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاههای علوم پزشکی کشور در مشهد مقدس

دومین نشست مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش وبدا، نشست سه روزه مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه های علوم پزشکی کشور  از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ شهریور در مشهد برگزار می‌شود.

در این نشست سه روزه، مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در کارگاههای مختلف آموزشی شرکت می‌کنند.

در مراسم افتتاحیه این نشست دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی  دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز سخنرانی می‌کنند.

در ادامه، رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برنامه عملیاتی این مرکز در حوزه نماز و امر به معروف و نهی از منکر را با حضور حجت الاسلام رحمانی مدیر فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تبیین می‌کند.

سپس مسئولان ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های علوم پزشکی پیشنهادات، نظرات و مشکلات خود در دانشگاههای علوم پزشکی را بیان می‌کنند.

در این نشست کارگاه آشنایی با اصول مدیریت اسلامی با تدریس حجت الاسلام سبحانی نیا، کارگاه اهمیت امر به معروف و نهی از منکر با تدریس حجه الاسلام میرزایی، کارگاه آشنایی با شیوه‌های برقراری ارتباط موثر با محیط و دیگران با تدریس حجه الاسلام فیض آبادی و کارگاه توصیه های اخلاقی با تدریس استاد عباس سلیمی برگزار می‌شود.

زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و شرکت در برنامه‌های تفریحی، ورزشی از دیگر برنامه‌های این نشست آموزشی است./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ - ١٣:٠١ / شماره خبر: ١٩٤٩٧٣ / تعداد نمايش: 271

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج