وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد:

اختصاص یک دستگاه دیالیز و آمبولانس به شهرستان رضوانشهر

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بزودی پزشکان متخصص در بیمارستان شهدای رضوانشهر مستقر و مردم از خدمات تخصصی در این بیمارستان بهره مند خواهند شد.

به گزارش وبدا به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر قاسم جان‌بابایی روز گذشته در حاشیه بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهدای رضوانشهر در استان گیلان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهره مندی از خدمات سلامت و بهداشت حق مردم است و باید نسبت به فراهم سازی زیر ساخت های لازم اهتمام ورزیم.

وی ضمن قول مساعد برای رفع کاستی های موجود در بیمارستان ۳۲ تخت خوابی رضوانشهر افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای خدمت به مردم و ایجاد زیر ساخت های بهداشت و سلامت برای هموطنان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در جهت استقرار پزشکان متخصص و عمومی و فراهم سازی امکانات بهداشتی برای ساکنین این شهرستان، خرید و نصب یک دستگاه دیالیز و یک دستگاه خودروی آمبولانس تلاش خواهیم کرد.

دکتر جان بابایی در این سفر یک روزه در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان‌های رسالت ماسال و شهدای رضوانشهر و عیادت از بیماران، نحوه خدمت رسانی در این بیمارستان‌ها را مورد بررسی قرار داد و بر ارتقای کیفیت خدمات درمانی تاکید کرد.

در این بازدیدها دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مهندس محمود شکری نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه نیز حضور داشتند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - ٠٨:٣٢ / شماره خبر: ١٩٥٠٩٧ / تعداد نمايش: 259

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج