وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با مشارکت بیش از 500 شرکت داخلی و حارجی صنعت داروسازی؛

پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما از 2 تا 4 مهرماه برگزار می شودپنجمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته(ایران فارما 2019) با مشارکت بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی صنعت داروسازی و مشارکت بیش از 30 کشور دنیا، از دوم تا چهارم مهرماه امسال در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

به گزارش وبدا، این نمایشگاه توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت گسترده انجمن‌ها و نمایندگانی از بخش های مختلف داروسازی با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، برقراری ارتباط با مراکز تحقیقاتی علمی داخلی و بین‌المللی، ایجاد بستر مناسب برای تجارت بین‌المللی آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فنی برگزار می شود.

شعار پنجمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته(ایران فارما 2019)، «صادرات‌محور کردنِ تولیدات داخلی» و در راستای معرفی توانمندی‌های صنعت داروسازی است و  بیش از 50 کارگاه های آموزشی ،case study، پانل و نشست تخصصی در طول این نمایشگاه، دایر می شود.

از مهمترین رویدادهای جانبی نمایشگاه ایران فارما 2019 می توان به برگزاری چهارمین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم پزشکی، دارویی و دانشگاهی، برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی رسانه‌های سلامت محور، بازدید تورهای دانشجویی و تشکیل کارگروه میان صنعت و دانشگاه، برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی و همچنین مسابقه عکاسی فارما فریم اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته(ایران فارما 2019) از دوم تا چهارم مهرماه همه روزه از ساعت 9 تا 18 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران، پذیرای عموم مردم و علاقه مندان به این حوزه است./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - ١٢:٢٠ / شماره خبر: ١٩٥١٨٧ / تعداد نمايش: 247

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج