وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های خیرین سلامت در شیروان

دکتر حسینعلی شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور به همراه دکتر سید احمد هاشمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و جمعی از مسئولین محلی، چند پروژه در شهرستان شیروان را که متولی آن خیرین بودند، افتتاح و تعدادی را نیز کلنگ زنی کردند.

به گزارش وبدا، این هیات که کار خود را با غبار روبی گلزار مطهر شهدای شهرستان شیروان آغاز کردند، در بازدید خود از بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی این شهر در جریان آخرین وضعیت پیشرفت ساختمان MRI این بیمارستان قرار گرفتند و جهت ساخت و تکمیل آن مبلغ دو میلیارد ریال به این طرح اختصاص دادند.

همچنین این هیات مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دوین شهرستان شیروان به مساحت 500 متر مربع که در زمینی به وسعت 2 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته شده بود را افتتاح کردند.

در این سفر دو پایگاه سلامت شهری جوادالائمه (ع) و سعدی که هر کدام در زمینی به مساحت  300 مترمربع که توسط شهرداری شیروان اهدا شده بود کلنگ زنی شدند. برای اجرای این دو پروژه اعتباری بالغ بر 12.5 میلیارد ریال پیش بینی شده است.

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری زیارت شهرستان شیروان به مساحت 500 متر در زمینی به وسعت 2 هزار متر از دیگر برنامه های این هیات در سفر به شیروان بود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٦ آبان ١٣٩٨ - ١٦:٤١ / شماره خبر: ١٩٦٧٥١ / تعداد نمايش: 295

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج