وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با دستور رییس جمهور؛

پروژه های بهداشتی و درمانی استان یزد افتتاح شد

در سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد، در مراسمی با حضور وزیر بهداشت و معاون درمان وزارت بهداشت در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) ابرکوه، از طریق ارتباط زنده ویدیویی، ۶ طرح بهداشتی و درمانی در سطح استان یزد با دستور رییس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در این مراسم اظهار داشت: امروز پروژه هایی مانند فاز یک طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیا(ص) ابرکوه شامل بخش های آی سی یو، سی سی یو، دیالیز، اورژانس و آی سی یو نوزادان، طرح بهسازی و نوسازی بخش اورژانس بیمارستان شهید صدوقی یزد، دو مرکز جامع خدمات سلامت در شهرستان های یزد و اشکذر، بخش دیالیز بیمارستان شهید بهشتی تفت و بخش سی تی اسکن بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهریز با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و مشارکت چشمگیر خیرین سلامت به بهره برداری می رسد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، دیروز اولین پیوند کبد در این استان انجام شد و تا سال آینده نیز با توجه به حضور متخصصان برجسته در این دانشگاه پیوند مغز استخوان نیز راه اندازی خواهد شد.

وزیر بهداشت یادآور شد: تا سال آینده ۶۰۰ تخت بیمارستانی جدید به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اضافه خواهد شد./۲

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨ - ٢٠:٥٨ / شماره خبر: ١٩٦٨٣٠ / تعداد نمايش: 264

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج