وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر کل بازرسی وزارت بهداشت خبر داد:

بازرسی از مراکز عرضه مواد غذایی در پی دریافت شکایات ثبت شده در سامانه 190

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت از بازرسی مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی و نیز اماکن عمومی، در پی دریافت شکایات ثبت شده در سامانه 190 خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر محمد حسین حیدری مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت: این دفتر به منظور صیانت از حقوق مردم، ارتقای شاخص های بهداشتی و افزایش رضایتمندی مردم از حوزه سلامت، بازرسی و نظارتهای متعددی در همه حوزه های مرتبط با سلامت مردم انجام می دهد.

دکتر حیدری با بیان این که بازرسی و نظارتهای دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در سطح کشوری صورت می گیرد، تصریح کرد: بازرسی از ستاد وزارتخانه و سلامت کارکنان نیز مانند سایر حوزه ها برای ما اهمیت دارد و در همین ارتباط روز گذشته با همراهی رییس مرکز سلامت و محیط کار و یک تیم تخصصی بهداشتی، از سیستم کترینگ، آشپزخانه، سالن غذاخوری و نیز مهد کودک این وزارتخانه بازدیدی چند ساعته داشتیم.

وی با تاکید بر این که هدف از این بازدیدها، رفع مشکلات موجود، خدمت رسانی مناسب تر و با شاخص های بهداشتی بهتر است، گفت: در بازدیدهایی که روز گذشته در ستاد وزارت بهداشت انجام شد، مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت صورتجلسه بازدید تهیه و ایرادات موجود جهت رفع به مسئولین ذیربط واحدهای  فوق منعکس شد. /201

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ - ١٥:١٥ / شماره خبر: ١٩٧٧٩٥ / تعداد نمايش: 323

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج