وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد:

«هرخانه یک پایگاه سلامت» یکی از طرح های ماندگار حوزه سلامت

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  گفت: طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» یکی از طرح های ماندگار حوزه سلامت خواهد شد.

به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رئیسی ضمن بیان این مطلب در جلسه با معاونان بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی قزوین، سمنان و کاشان به عنوان دانشگاه های پایلوتِ این طرح و جمعی از مدیران ارشد وزارت بهداشت، گفت: با اجرای طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» یکی از اقدامات بزرگ حوزه سلامت کشور در حال رقم خوردن است و اگر تمام جوانب کار را در نظر بگیریم، به اندازه کافی انرژی بگذاریم، روی طرح متمرکز شویم و با قدرت آن را انجام دهیم، قطعا اجرای این طرح، تجربه ذیقیمتی برای حوزه سلامت خواهد شد و نتایج مطلوبی برای کشور در برخواهد داشت.

وی افزود: دانشگاههای علوم پزشکی باید خلاقیت و نوآوری در آموزش، درگیر کردن افراد در طرح، ایجاد انگیزه های اجتماعی، جلب مشارکت سازمانها و نهادها، ارائه بازخورد به تمام افراد و سازمان های دخیل در برنامه، کمک به پویاتر شدن طرح و توجه به مناسبت ها و تقویم سلامت را مد نظر قرار دهند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت در پایان اظهار داشت: طی بازدید از استان های مختلف کشور شاهد این هستیم که سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز برای اجرای این طرح آمادگی کامل دارند.

گفتنی است در این جلسه که در محل دفتر معاونت بهداشت برگزار شد، دکتر آسائی مشاور بهداشت وزیر بهداشت و دکتر تبریزی رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت پیرامون اهمیت طرح "هرخانه یک پایگاه سلامت" و آخرین اقدامات صورت گرفته در راه اجرای این طرح مطالبی را بیان کردند./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - ١٣:٤٣ / شماره خبر: ١٩٧٩٣٤ / تعداد نمايش: 280

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج