وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت:

جلب حداکثری مشارکت دانشگاهیان، بزرگترین سرمایه‌ معاونت آموزشی است

 
دکتر علی‌اکبر حق‌دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت در اولین جلسه‌ با مسئولین حوزه‌ آموزش که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد از جلب حداکثری مشارکت دانشگاهیان با عنوان بزرگترین سرمایه‌ی معاونت آموزشی یاد کرد.
 
به گزارش وبدا، معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه اگر از این سرمایه‌ بالقوه به خوبی بهره‌برداری نشود در حوزه‌ی آموزش متضرر خواهیم شد افزود، به مسئولین حوزه‌ آموزش توصیه می‌کنم ملاقات با دانشجویان و اساتید مناطق مختلف را از برنامه‌های لاینفک سفرهای استانی خود بدانند؛ چرا که سخنان دانشجویان و اساتید مناطق مختلف می‌تواند برای ما قابل تامل و مفید باشد.
 
وی افزود:  لازم است استعدادهای درخشان این مملکت را دریابیم و حمایت از آنها فقط حمایت مالی نیست بلکه اصل مطلب، بها دادن و احترام گذاشتن به این عزیزان است تا با آرامش و اعتماد به نفس، موارد و قضایا را به شکل خاص ببینند و بتوانند برای جامعه کار ویژه‌ای انجام بدهند.
 
 دکتر حق‌دوست در پایان تاکید کرد:  لازم است مطالبات معاونت آموزشی که در قالب نامه و مکاتبات اداری بیان می‌شود به شکل پیش‌خوان ارائه شود تا در دسترس همگان باشد و در خاطرات باقی بماند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٦ دی ١٣٩٨ - ١٣:٠٥ / شماره خبر: ١٩٨٨٥٩ / تعداد نمايش: 276

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج