وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حکم وزیر بهداشت؛

روسای دانشگاههای علوم پزشکی شیراز و مشهد منصوب شدند

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در احکام جداگانه ای، سرپرستان دانشگاههای علوم پزشکی شیراز و مشهد را به عنوان روسای این دانشگاهها منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این احکام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مهرزاد لطفی

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

 

پیرو ابلاغ شماره 1214/100 مورخ 16/9/1398 و با توجه به مصوبه جلسه مورخ 29/10/1398 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني شیراز منصوب ميشويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

 

جناب آقای دکترسید محمدحسین بحرینی طوسی

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد

 

پیرو ابلاغ شماره 965/100 مورخ 28/7/1398 و با توجه به مصوبه جلسه مورخ 29/10/1398 شورایعالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني مشهد منصوب مي شويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨ - ١٩:٠٧ / شماره خبر: ١٩٨٩٩٠ / تعداد نمايش: 1289

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج