وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در حاشیه مراسم آغاز به کار بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت؛

معاونان فرهنگی و دانشجویی و آموزشی، وزارت بهداشت با آرمان‌های سردار شهید سلیمانی تجدید میثاق کردند

معاونان « فرهنگی و دانشجویی» و « آموزشی» وزارت بهداشت صبح امروز چهارشنبه ۲ بهمن‌ماه با حضور بر سر مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید پورجعفری با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان‌های شهدای مقاومت تجدید میثاق کردند.

به گزارش وبدا، همزمان با  آغاز آیین افتتاحیه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت، دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و همچنین دکتر علی اکبر حق‌دوست معاون آموزشی این وزارتخانه، با حضور در مهدیه مسجد صاحب الزمان (ع) در جوار مرقد شریف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید پورجعفری بر سر مزار این شهیدان حاضر شده و با اهدای گل و قرائت فاتحه،  با آرمان‌های شهدای مقاومت تجدید میثاق کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت صبح امروز به منظور حضور در مراسم آغاز به کار بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای مقاومت بویژه سردار حاج قاسم سلیمانی، عازم کرمان شد.

دقایقی دیگر مراسم آغاز به کار بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت در سالن اجتماعات مهدیه مسجد صاحب‌الزمان(ع) آغاز خواهد شد.

در این مراسم، دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت،حجت الاسلام حمید محمدی، دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی،  رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمان و همچینین کارشناسان و مدیران قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، معاونین وزارت بهداشت را همراهی می‌کنند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨ - ١١:٥٥ / شماره خبر: ١٩٩٠٣٤ / تعداد نمايش: 245

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج