سرپرست اورژانس کشور:
حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران تا کنون یازده مصدوم داشته است/استقرار 12 دستگاه آمبولانس و دو اتوبوس آمبولانس در محل حادثه/ آماده باش بیمارستان ها
سرپرست اورژانس کشور گفت: حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران تا کنون یازده مصدوم داشته است که از پرسنل آتش نشانی هستند
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت در اولین همایش نان سالم:
کاهش میزان استفاده از نمک در تولید نان، از مرگ ناگهانی جلوگیری می کند/ بخشی از یارانه گندم می تواند به ارتقاء کیفیت اختصاص پیدا کند/کاهش مصرف نمک به یک سوم، از ۲۵هزار مرگ پیشگیری می کند
وزیر بهداشت ,درمان و آموزش پزشکی گفت: با کاهش میزان نمک مصرفی به یک سوم مصرف کنونی، از ۲۵هزار مرگ پیشگیری خواهد شد.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان وزیر بهداشت اعلام کرد:
آغاز اجرای نسل سوم اعتباربخشی بیمارستانی از دوم بهمن در کشور / نقش سامانه الکترونیک صدور پروانه موسسات درمانی در ارتقای خدمات/ شماره تلفن1690را به خاطر بسپاریم
معاون درمان وزیر بهداشت مهم ترین ابزار ارتقای کیفیت خدمات بیمارستان ها را اعتباربخشی دانست و گفت: نسل سوم اعتباربخشی بیمارستانی، تدوین و ابلاغ شده و اجرای رسمی آن از دوم بهمن ماه سال جاری در 947 بیمارستان کشور آغاز می شود.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکذیبیه
وزیر بهداشت در اولین همایش نان سالم که شامگاه امشب برگزار شد، در خصوص علت مرگ های ناگهانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی چندین سال بود که دیابت داشتند اما در 6 ماه پایانی انسولین تزریق می کردند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت وزارت بهداشت در اولین همایش نان سالم:
40 تا 50 درصد از انرژی مورد نیاز مردم از نان تامین می شود/ مصرف نمک باعث افزایش فشار خون مردم می شود/ 9 میلیون نفر از مردم ایران فشار خون دارند/ اهمیت استفاده از سبوس در نان/ جوهر قند، جوش شیرین و نمک را از نان حذف کنید
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: 40 تا 50 درصد از انرژی مورد نیاز مردم، 45 درصد از پروتئین، 80 درصد از آهن و 30 درصد از کلسیم مورد نیاز مردم از طریق نان تامین می شود بنابراین، تهیه نان سالم، اهمیت بسیار زیادی دارد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت در اولین همایش نان سالم:
هر قدر در حوزه سلامت، هزینه شود، کم است/ هزینه کرد در حوزه سلامت به کاهش بیماریها و هزینه های درمانی کمک می کند/ به دنبال تعامل با صنوف مختلف برای ارتقای سلامت جامعه هستیم
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حوزه سلامت، گفت: سازمان جهانی بهداشت شعار سال گذشته خود را "غذای سالم از مزرعه تا سفره" انتخاب کرد و همه کشورها ملزم به انجام اقداماتی در این راستا شدند تا وضعیت تغذیه مردم جوامع بهتر شود.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار هیات برگزاری کنگره "بزرگداشت روز شهید" با وزیر بهداشت؛
نشستی صمیمی درباره مراسم بزرگداشت شهدا
تنی چند از دست اندر کاران برگزاری "کنگره بزرگداشت روز شهید" که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار خواهد شد، شب گذشته در نشستی صمیمی با وزیر بهداشت به گفت و گو پرداختند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه صمیمانه دانشجویان جهادگر سیستان و بلوچستان با وزیر بهداشت:
دیدار با نسل سوم جهادی ها...
دکتر هاشمی در دیدار با نمایندگان دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در فعالیت های جهادی، منطقه، شهر و دین و مذهب تفاوتی نمی کند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت برگزار شد؛
مراسم گرامیداشت پرستار فداکار یزدی
معاون پرستاری وزارت بهداشت ظهر امروز با حضور در نمازخانه دانشکده پرستاری و خدمات مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در مراسم گرامیداشت مرحومه سمیه تفکری، پرستاری که اعضای بدن وی پس از مرگ مغزی به بیماران نیازمند پیوند اهدا شد، شرکت کرد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین همایش نان سالم با حضور وزیر بهداشت
در راستای پیشبرد سیاستهای ارتقای سلامت و حرکت در مسیر امنیت غذایی جامعه و در ادامه نشستهای مشترک با صنوف غذایی، اولین همایش نان سالم با صنف نانوایان تهران و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز برگزار خواهد شد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مجازی:
ایجاد ارتباطات آموزشی بین دانشگاهها از اهداف اصلی دانشگاه علوم پزشکی مجازی است/ دسترسی آسان، سریع و عادلانه به منابع علمی با راه اندازی این دانشگاه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مجازی گفت: دسترسی آسان، سریع و عادلانه مراکز آموزشی، اعضا هیات علمی و دانشجویان به منابع علمی از جمله اهداف دانشگاه علوم پزشکی مجازی و بسته مجازی سازی طرح تحول آموزش پزشکی است.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزشی وزارت بهداشت:
مناطق آمایشی باید با شناسایی مخاطب خود به صورت هدفمند در مسیر بین المللی سازی نظام سلامت حرکت کنند
عاون آموزشی وزارت بهداشت در جمع مدیران و معاونین بین الملل مناطق آمایشی کشور با اشاره به برنامه های کلان وزارت بهداشت برای توسعه بین المللی سازی در نظام سلامت بر لزوم همکاری تمامی بخش های دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت بهداشت در این امر تاکید کرد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی حادثه واژگونی اتوبوس در محور کمربندی سرچشمه – کرمان ؛
7 آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند/ انتقال ۱۶ مصدوم به بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب رفسنجان
ساعت 21:43 شب گذشته، حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کمربندی سرچشمه - کرمان به اورژانس 115 اطلاع داده شد که بلافاصله 7 آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اعتبار 250 میلیارد تومانی؛
عملیات ساخت بزرگترین مرکز آموزشی درمانی جنوب شرق کشور در کرمان اجرایی شد
عملیات ساخت بزرگترین مرکز آموزشی درمانی جنوب شرق کشور روز گذشته با حضور استاندار استان کرمان، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولان استانی در کرمان اجرایی شد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزشی ورئیس کمیته راهبری تدوین راهنماهای بالینی اعلام کرد:
200 راهنما، سیاست، استاندارد و دستورالعمل بالینی توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ خواهد شد
رئیس کمیته راهبری تدوین راهنماهای بالینی اعلام کرد: با پیگیری های بعمل آمده 200 راهنما، سیاست، استاندارد و دستورالعمل بالینی نهایی شده و در نشست کمیته راهبری تدوین راهنماهای بالینی که در روز یکشنبه 3 بهمن ماه 1395 برگزار می شود این اسناد توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ می گردد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت اعلام کرد:
آموزش 500 هزار جوان برای ازدواج سالم/ رشد شش دهم درصدی ازدواج در 7 ماهه اول سال 95
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آموزش 500 هزار جوان در زمینه ازدواج سالم خبر داد.
 سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو:
مشاوره دارویی از طریق ارتباط با شماره های "1490 " و " 190 " /فعالیت 40 مرکز در سراسر کشور
دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و داروگفت: مراكز اطلاع رساني دارو و سموم، ارائه دهنده نوعی خدمات مشاوره‌اي در مورد داروها و سموم هستند كه مخاطبان می‌توانند با شماره گیری 1490 و یا 190 ، می توان به مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم همان منطقه دانشگاهی متصل شد و از مشاوره دارویی از طریق تلفن بهره برد.
 سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی:
تدوین برنامه آموزشی رشته تخصصی پزشک خانواده در دستور کار دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی قرار دارد
قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی گفت :در راستای به روز رسانی تمامی برنامه های آموزشی تا پایان سال 95 در دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تدوین برنامه آموزشی رشته تخصصی پزشک خانواده در اولویت این دبیرخانه قرار گرفت.
 سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پروژه های بهداشتی و درمانی بیرجند بازدید کرد؛
بازدید از روند ارائه خدمات اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) و عیادت از بیماران این بخش /بررسی آخرین روند عملیات ساختمانی و تجهیز امکانات بیمارستان ۲۸۶ تختخوابی در حال تجهیز رازی
دکتر صدرالسادات صبح امروز با حضور در شهرستان بیرجند از اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) و بیمارستان ۲۸۶ تختخوابی رازی این شهر بازدید کرد
 دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>