وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دبیر علمی نخستین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده خبر داد:

ارسال 150 مقاله به کنگره آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده

 
 
دبیر علمی نخستین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده از ارسال 150 مقاله به دبیرخانه این کنگره خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را تا 30 بهمن ماه سال جاری به این کنگره ارسال کنند.
 
به گزارش وبدا، دکتر معصومه ادیب با اعلام این خبر اظهار داشت:  نخستین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده 11 و 12 اردیبهشت ماه 98 به همت معاونت پرستاری وزارت بهداشت و به میزبانی دانشگاه علوم پزشگی گیلان  برگزار می شود. 
 
 وی در ادامه افزود: کاربرد فناوری های نوین، ملاحظلات اخلاقی و قانونی، سیاستگذاری، چالش ها و موانع پیش رو، آموزش و توانمندسازی بیمار، خانواده اقتصاد و سلامت، انجمن های علمی، خیّرین سلامت و بخش خصوصی، سبک زندگی سالم و خودمراقبتی در بیماری های واگیر و غیر واگیر و آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده با رویکرد بین حرفه ای و چالش های آن را از محورهای این کنگره هستند.
 
دکتر ادیب با بیان اینکه این کنگره در دو بخش مقالات پژوهشی و مروری برگزار می شود، گفت: جشنواره رسانه های برتر، به منظور تبادل ایده ها و تجربیات برتر در امر آموزش به بیمار و خودمراقبتی و جشنواره تجربه های برتر به منظور تبادل ایده و ارائه الگوهای موفق در امر آموزش به بیمار و خود مراقبتی، همزمان با برگزاری این کنگره برگزار می شود.
.
 دبیر علمی نخستین کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده با اشاره به اینکه علاقمندان تا 30 بهمن ماه سال جاری برای ارسال مقالات خود فرصت دارند، گفت: تا کنون 150 اثر به این کنگره ارسال شده که از این تعداد 100 مقاله به صورت پژوهشی و 50 مقاله به صورت مروری هستند. همچنین تعداد 42 اثر در بخش جشنواره رسانه برتر و 20 اثر نیز در بخش جشنواره تجربه برتر دریافت شده است.
 
نخستین  کنگره ملی آموزش و توانمندسازی بیمار و خانواده 11 و 12 اردیبهشت ماه 98 به میزبانی دانشگاه علوم پزشگی گیلان  برگزار می شود و مهلت دریافت آثار 30 بهمن ماه سال جاری است. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این کنگره به نشانی www.dn.pfee.ir مراجعه کنند.دانلود فايل : 166eb8d0-d813-45e5-bbac-3de9531f1402.jpg ( 102KB )

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١ بهمن ١٣٩٧ - ١٤:٥٧ / شماره خبر: ١٨٥٩٩٨ / تعداد نمايش: 499

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج