وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

وزارت بهداشت همواره در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران عملکرد مطلوبی داشته است

 
 
عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه در سال های اخیر بیش از ۲۰ پایگاه امداد هوایی در کشور راه‌اندازی شده است گفت: خوشبختانه از نظر رعایت استانداردهای بهداشت محیطی نیروی کافی به اندازه کافی در کشور وجود دارد.
 
به گزارش وبدا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر احمد حمزه با تاکید بر ضرورت آمادگی کامل مراکز درمانی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران نوروزی، گفت: انتظار می رود دستگاه های امدادرسان و مراکز درمانی آمادگی لازم را برای خدمات رسانی مطلوب به مردم در ایام نوروز داشته باشند.
 
وی افزود: یکی از این دستگاه ها وزارت بهداشت و مراکز درمانی است که نقش مهمی در این رابطه دارند زیرا به دلیل ترافیک بالا، حوادث جاده ای در ایام نوروز افزایش می یابد که باید مراکز درمانی و بیمارستان ها در حالت آماده باش باشند تا بتوانند به مصدومان و آسیب دیدگان خدمات رسانی کنند.
 
بیماران نباید برای درمان معطل شوند
 
نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس ادامه داد: البته در مراکز درمانی باید تدابیر لازم اتخاذ و امکانات مناسب فراهم شده باشد تا در صورت وقوع حوادث و سوانح خدمات رسانی ها در زمان طلایی انجام شود و بیماران برای درمان معطل نشوند.
 
وزارت بهداشت نظارت بیشتری بر فعالیت رستوران های بین راهی داشته باشد
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه وزارت بهداشت همواره در خدمات رسانی به مسافران نوروزی عملکرد خوبی داشته است، گفت: در ایام نوروز استفاده از رستوران ها به ویژه رستوران های بین شهری افزایش می یابد بنابراین نیاز است وزارت بهداشت نظارت بیشتری را بر فعالیت این مراکز داشته باشد تا استانداردها را رعایت و با سودجویی عده ای، سلامت مردم در معرض تهدید قرار نگیرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧ - ١٧:٣٩ / شماره خبر: ١٨٨٠٦٠ / تعداد نمايش: 520

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج