وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت منصوب شد

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوری خواه را به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای فریدون نوری خواه

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.

با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت بودجه و پایش عملکرد و مدیریت بهینه منابع، انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاست ها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع  از جمله بیانیه گام دوم انقلاب ،برنامه های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک سازی امور، شفاف سازی گردش منابع، توزیع عادلانه منابع با اولویت نقاط محروم و کمتر توسعه یافته گام های موثری برداشته شود .

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونت ها و دستگاه های تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید .

از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨ - ١٢:٣٢ / شماره خبر: ١٨٩٠١٧ / تعداد نمايش: 3003

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج