وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

22 خرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار حجمی به جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

 
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت 22 خرداد را به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار حجمی برای شرکت در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام کرد. 
 
به گزارش وبدا، براساس اعلام مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، لازم است دانشجویان متقاضی شرکت در رشته های هنری تجسمی و تالیف کتاب آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه محل تحصیل تحویل دهند و کارشناس قرآنی دانشگاه حداکثر تا ۲۲ خرداد آثار دانشجویان را به آدرس تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از طالقانی، ورودی گالری عصر جدید دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزات بهداشت ارسال کند. 
 
همچنین اصل آثار تولید شده در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی، تذهیب، معرق، منبت، تالیف کتاب لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. در رشته عکاسی و پوستر نیز نیازی به چاپ اثر نیست و لازم است در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری شود و فایل آثار مربوط به رشته فیلم کوتاه، اپلیکیشن و نمایش روی DVD یا CD ارسال شود.
 
براساس این گزارش، آثار مرتبط با رشته شعر، داستان، نمایشنامه نویسی، فیلم نامه نویسی، مقاله، تلخیص کتاب، نقد کتاب باید در سایت ثبت نام جشنواره بارگذاری و لازم است مشخصات کانال مجازی نیز در سایت درج شود. در رشته تالیف کتاب نیز علاوه بر ارسال اصل اثر لازم است فایل اثر نیز در صفحه شخصی شرکت کنندگان بارگذاری و سی دی تلاوت شرکت کنندگان در بخش آوایی نیز لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ١٣:٠٣ / شماره خبر: ١٩١٦٣٢ / تعداد نمايش: 333

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج